Таблиці з шрифтом Брайля є невід'ємною частиною життя незрячих та слабозорих осіб. Ці таблиці розроблені спеціально для того, щоб люди із обмеженими можливостями могли читати та отримувати інформацію і щоб створити їм безбар’єрний простір. Шрифт Брайля, що використовується у цих таблицях, є особливим, оскільки базується на системі випуклих крапок. Тактильні написи у вигляді рельєфних крапок дозволяють читати за дотиком. Абетка Брайля є основою цього шрифту, що дозволяє створювати таблички для людей з поганим зором.

Також існують мнемосхеми для незрячих, які використовують тактильну інформацію та рельєфні написи щоб забезпечити інклюзивність будівель та споруд. Ці мапи простору та плани приміщень допомагають в орієнтації у середовищі і читанні інформації про розташування об'єктів за допомогою випуклих крапок. Схеми приміщення з шрифтом Брайля є важливими для створення доступного середовища для людей із порушенням зору. Такі таблички, схеми, карти для незрячих стають містками до знань і можливостей для тих, хто може читати за дотиком.

Компанія «Барви міста» виробляє таблички, схеми, написи з шрифтом Брайля. Забезпечувати інклюзивність та безбар’єрність - це важлива місія, спрямована на створення доступних інформаційних ресурсів для людей із погіршеним зором та маломобільних груп населення. Наша тактильна продукція – це не лише таблиці і вказівники з шрифтом Брайля, але й інші тактильні носії інформації, навігаційні стенди, таблиці і таблички, об’ємні та опуклі написи, призначені для незрячих та слабозорих людей, а також з для ММГН.