Колись давно, у сиву давнину, наші предки ручними пилами різали дерево, а потім стамесками робили в них отвори. Але часи змінилися, і комп’ютерно-керовані роботи (СNС-машини, або, по-нашому, «ЧПУ») зайняли своє почесне місце в щільному технологічному ритмі сьогодення. В наш час конкурентні битви треба вигравати не лише ідеями, а й технологіями. Отож, якщо Ви все ще «пиляєте вручну» - наші послуги до Вашого користування! Насправді, це абсолютно доступно, якісно та швидко – суцільна економія часу та коштів!

Широкий асортимент оброблюваних матеріалів, 2D- та 3D- режими обробки, великі розміри робочої зони – все це дає суттєві технологічні переваги. Долучайтесь, раді будемо бачити Вас серед наших партнерів!

Загалом, повноцінне розкриття тематики «Фрезерні роботи на верстаті з ЧПУ» передбачає знайомство з такими поняттями та термінами: контурна порізка, розкрій листових матеріалів, комп’ютерний розкрій, фрезерна обробка на ЧПУ верстаті (SNS), фрезерні і гравіювальні послуги, розкрій ДСП, МДФ, OSB, фанери, дерева, порізка на верстаті з ЧПУ, криволінійна порізка і фрезерування, порізка фанери, розкрій ДСП, фрезерна обробка фторопласту, координатне свердління.