Виробництво реклами – основний вид діяльності компанії «Барви міста». Виготовлення вивісок – цікавий, творчий, іноді непростий процес, до якого ми підходимо відповідально, з урахуванням усіх тонкощів. Адже, вивіска на магазин повинна не лише відповідати потребам замовника, але й органічно «вписуватись» в оточуюче середовище. Іноді чудовим рішенням, якщо цьому не перечить стилістика закладу, можуть бути вивіски з дерева, наприклад, чи вивіски з міді або з латуні, а також реклама з інших натуральних матеріалів та їх аналогів. Дерев’яні вивіски при їх, здавалося б, простоті – все ж доволі складна реклама закладу з технологічної точки зору. Складність полягає в тому, що така фасадна вивіска має бути добре захищеною від атмосферного впливу.

Світлові вивіски можуть бути як фасадними, так і для внутрішнього використання. Власне, інтер’єрна реклама вимагає найбільшої відповідальності з огляду того, наскільки акуратними є об’ємні букви чи світлові літери. Така рекламна вивіска, що знаходиться в інтер’єрі, «збирає» на собі більше прискіпливих поглядів, аніж фасадна вивіска. Реклама для магазину, зазвичай – це і вивіска на фасад, і внутрішнє рекламне оформлення, а також виготовлення супутніх рекламних виробів. Маються на увазі рекламні стійки, пластикові підставки для продукції, підставки для буклетів, інформаційні стенди, куточки споживача, таблички і таблиці тощо. В залежності від складності проекту, виробництво вивісок може по різному тривати у часі і мати різну вартість. Тому, якщо Ви бажаєте замовити вивіску – зверніться до нас і отримайте безкоштовну фахову консультацію.

Щодо застосовуваних матеріалів - світлові вивіски, букви, знаки та написи, зазвичай, роблять з пластику. Це можуть бути як суцільні вироби, так і окремі літери чи об’ємні елементи з акрилу, або, як іноді ще кажуть, букви з оргскла. Проте слід відмітити, що останнім часом стрімко набувають популярності еко - тренди, серед яких  - дерев’яні вивіски та букви з дерева. Хоча, з практичної точки зору, букви для реклами та об’ємні символи краще виготовляти з вологозахищеної фанери. Наша компанія виготовляє букви з фанери, а також літери з масиву дерева – такі вироби широко використовуються в оформленні інтер’єрів. Також надзвичайно популярними зараз стають ексклюзивні вивіски. Найчастіше це - складна композиція в тематиці «еко», до складу якої, як правило, входять натуральні матеріали (камінь, різні породи дерева тощо), а також жива флора, як то мох чи інші види рослин. Звертайтесь до нас, і будь-яка вивіска, навіть ексклюзивного дизайну, легко стане Вашою.