Ми можемо дати Вам більше, ніж просто виготовити рекламу!

«Барви міста» – рекламно-виробнича компанія, що розпочала роботу на ринку зовнішньої реклами у 1998 р. У ті часи ми були одним із небагатьох рекламних підприємств, спроможних виготовити інженерно складні речі – об’ємні світлові літери, а також дахові і фасадні конструкції високого рівня складності.

Минав час, і ми зростали: набиралися досвіду, завойовували ринок, оновлювали та розвивали виробничу базу, розширювали перелік послуг. Поступово зібралася команда захоплених рекламною справою професіоналів з багаторічним досвідом роботи, з’явилося чимало відомих та поважних клієнтів.

Фаховість – головний і вирішальний фактор нашої компанії. Тому намагаємось різносторонньо підходити до вирішення задач, а власне виробництво та сучасні технології дозволяють поєднювати високу якість виробів, оперативність і максимальну доступність.

В сучасних умовах успішно конкурувати на ринку зовнішньої реклами може лише компанія, що йде шляхом розвитку, уособлює майстерність, передові технології та безкомпромісну якість. І ми слідуємо цим високим вимогам. Ми можемо дати замовникові більше, ніж просто виготовити рекламу. Для нас робота над замовленням – це втілення креативного підходу, нетипових дизайнерських рішень, сучасних технологій – словом, всього набутого нами досвіду і досягнень за багато років роботи.

Ми зацікавлені в довготривалій і надійній співпраці з клієнтами, тому на перше місце ставимо дружні стосунки та намагаємося запропонувати таке рішення, яке відповідає очікуванню замовника, робить його успішнішим та багатшим. Також важливим компонентом в наших стосунках з клієнтами є демократичний підхід до розрахунків: ми намагаємось запропонувати індивідуальні, зручні для кожного умови платежів.