Захисні екрани з пластику, або прозорі захисні перегородки здатні активно перешкоджати рухові повітря між людьми, що спілкуються і вважаються ефективними у боротьбі з поширенням різного роду вірусів та інфекцій.

Компанія «Барви міста» виготовляє захисні екрани та пластикові перегородки для столів, прилавків, касових зон тощо. Вироби можуть мати різні розміри та конфігурації відповідно до потреб замовника. Захисні екрани виготовляються з литого полікарбонату товщиною 3-4 мм, що відноситься до «неламких» матеріалів і забезпечує довгий строк служби. За конструктивним вирішенням найпоширенішими є настільні захисні екрани з механічним кріпленням, окремо стоячі, а також підвісні та інші захисні екрани.

Виходячи з Ваших потреб зможемо фахово запропонувати велику кількість типових розмірів захисних екранів, а також підібрати індивідуальні рішення щодо їх встановлення та закріплення.

Як правило, захисні екрани мають висоту від 75 см до одного метра – здебільшого цього достатньо для ефективного захисту людини. Але в окремих випадках захисний екран може мати зовсім інші розміри або навіть складатися з кількох частин – тоді це вже своєрідна скляна перегородка. Така захисна перегородка з пластику є незамінною при обслуговуванні великого потоку людей – як правило, прозорі пластикові перегородки встановлюються в авіа- та залізничних касах, в медичних закладах тощо.

Звертайтесь – ми виготовимо на замовлення захисні екрани довільних форм і розмірів відповідно до Ваших побажань.