Довільні розміри і конфігурації. Різні способи закріплення на вибір. Оперативне виготовлення, доставка.

Захисний екран-це пластикова перегородка, або, іншими словами, прозорий захисний бар’єр, що відділяє працівника від відвідувачів. Найбільш поширеними є захисні екрани для каси, для рецепції, а також захисні бар’єри для столу. Вони можуть бути як вільно стоячими, так і з механічним закріпленням до поверхні. Зокрема, в офісах та громадських установах найбільшого розповсюдження набули вільно стоячі захисні екрани.

Натомість, захисний бар’єр для каси краще, з огляду особливостей його експлуатації, надійно закріпити. Захисний екран для магазину найчастіше встановлюється безпосередньо на прилавку, однак є багато випадків з використанням підвісних конструкцій, що кріпляться до стелі. Підвісні захисні екрани безпосередньо не контактують з торговим обладнанням, однак вимагають складних робіт зі встановлення, чого позбавлені звичайні захисні екрани для столу.

Протягом останніх років проведено багато досліджень, котрі доводять, що захисні екрани - це доволі ефективний засіб протидії поширенню вірусів. Слід також зазначити, що екран захищає тим краще, чим більші в нього розміри, адже це запобігає рухові повітря. Якщо Вам потрібні захисні екрани з доставкою по Україні – звертайтесь до нашої компанії. Зателефонувавши до нас, Ви отримаєте практичні поради і допомогу у підборі захисного екрану.