Світильники – відносно новий, але дуже успішний вид діяльності компанії «Барви міста». Нам подобається «володіти магією світла» і змінювати або підкреслювати стилістику приміщення нашими світильниками. Художньо-декоративне освітлення та використання стилізованої світлотехніки індивідуального дизайну є інструментом створення неповторного інтер’єру, особливо в поєднанні з декоративними елементами та декораціями.

Наші конкурентні переваги:

  • індивідуальний підхід до дизайну виходячи з потреб замовника і стилістики об’єкту;
  • гарантія від 36 міс: використовуємо світлотехніку лише Philips або OSRAM;
  • інженерний розрахунок кількості світильників, виконання плану розташування світильників;
  • фахове встановлення та підключення світильників, інсталяція проводки;
  • креативний підхід, нетиповітсь дизайнерських рішень, володіння сучасними технологіями.

Виготовлення світильників на замовлення за індивідуальим дизайном передбачає дуже «широку» діяльність, що включає такі терміни і поняття: підвісні світильники, лінійні LED світильники, накладні світильники, led підсвітка, декоративне освітлення, авторські світильники, світлодіодні світильники для офісу, світильники з LED лампами Т8, тематичні світильники для дитячих закладів, вивіски з LED підсвіткою, світильники індивідуального дизайну, світильник з зображенням, настінні світильники і бра, стилізовані світильники, LED світильник на замовлення, нестандартний світильник, модульні світлові LED системи.

Будемо раді співпраці з дизайнерами інтер’єрів та проектантами. Ми готові до втілення найсміливіших ідей щодо світильників, декоративного освітлення та оформлення об’єктів будь-якої складності.